Mroźno i śnieżnie, ale pobiegli! V Duathlon o Puchar Wójta Gminy Nędza

11 Styczeń 2017
kategoria:
Aktualności
W V Duathlonie o Puchar Wójta Gminy Nędza wystartowało 25 zawodników

Najpierw zawodnicy biegli 4 kilometry, potem wsiedli na rower i pokonali kolejne 8 kilometrów, a na koniec znowu 4 w biegu. Śmiałków, mimo mrozu i śniegu, nie brakowało!

W V Duathlonie o Puchar Wójta Gminy Nędza wystartowało 25 zawodników. Pokonali trasę w malowniczej okolicy szymocickich lasów. Start z ośrodka Leśna Polana w kategoriach: do 39 lat, od 40 do 49, powyżej 50 lat i kobiety open.

- Firma Time-Sport zajęła się profesjonalnie pomiarem czasu. Dziękuję tym bardziej, że zrobiła to nieodpłatnie - informuje organizator Kazimierz Grycman, miłośnik sportu z gminy Nędza.

To on wygrał całe zawody - pierwszy zakończył bieg i tak było już do końca. Ale po zakończonych zawodach poinformował zawodników, że wystartował poza kwalifikacją.

Zawodnicy otrzymali dofinansowane przez Gminę Nędza pamiątkowe puchary i nagrody. Po zawodach na wszystkich czekało ognisko, kiełbaska, grochówka i gorąca herbata.